دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
دو خصلت است که بهتر و بالاتر از آنها چیزی نیست؛ ایمان به خدا و سود رساندن به برادران خویش . امام حسن عسگری (ع)                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی  EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
نشست رئیس کل دیوان محاسبات کشور با مجموعه معاونت حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه دیوان برگزارشد
1396/10/10
نشست رئیس کل دیوان محاسبات کشور با معاون حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه، مدیران کل و کارکنان این حوزه برگزار شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل؛ در ابتدی این نشست آقای دکتر عادل آذر با مثبت ارزیابی کردن این نشست ها و شنیدن پیشنهادهای کاری و رفاهی همکاران، از حضور در جمع آنان ابراز خرسندی کرد.
 
وی با تاکید براینکه دیوان محاسبات یک خانواده است و رعایت سلسله مراتب باید از جهت تعهد، ارادت و احترام باشد و هریک از مدیران دیوان نیز مانند پدرمجموعه ایفای نقش کند، اظهار نمود در این مدت که در خدمت همکاران بوده ایم این موضوع در نوع همکاری های دوستان برایم به اثبات رسیده است. با این اوصاف، عاطفه، محبت، عشق، وفاداری، علاقه و هم افزایی بین کارکنان دیوان محاسبات باید موج بزند و به تبع آن هر گونه مشکل شخصی و خانوادگی همکاران را باید به بهترین شکل مرتفع کرد.
رئیس کل دیوان محاسبات کشور در ادامه سخنان خود پیشرفت های انجام گرفته در معاونت حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه را چشمگیر و قابل تقدیر دانست و ابراز امیدواری نمود که این پیشرفت ها در همه بخش های دیوان و استان ها استمرار یابد.
آقای دکتر عادل آذر، دیوان محاسبات کشور را یکی از جایگاه های ممتاز کشوری دانست و افزود: که در شرایط فعلی هر روز شاهد برگ زرینی از افتخارات و اقدامات ارزشمند این دستگاه در افکار عمومی، رسانه ها و دستگاه های اجرایی هستیم. ایشان در ادامه گفت: به عنوان مثال در پیگیری حذف یارانه مدیران کشوری، خیلی از این مدیران واکنش مثبت نشان دادند و باور دارند که این دستگاه نظارتی در راستای مأموریت صیانت از بیت المال به بودجه عمومی و حقوق و مزایای آنان مراقبت و دقت می نماید و این امر سبب توسعه شفافیت و پاسخ گویی مسئولان دولتی می شود که آنها بدانند در مقابل اقدامات خود به دیوان محاسبات و افکار عمومی باید پاسخگو باشند.
ایشان در پایان افزود: تخصیص بهینه نیروی انسانی، کار و تلاش بی وقفه و اطلاع رسانی بیشتر به مردم به منظور انعکاس عملکرد و اقدامات و کارهای بزرگی که توسط دیوان محاسبات کشور در خصوص صیانت از بیت المال صورت پذیرفته است را از سیاست های مهم دیوان دانست و تاکید نمود که این امور مورد اهتمام همکاران قرار گیرد.
در ادامه این نشست آقای دکتر منتی نژاد معاون حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه گزارشی از عملکرد این معاونت ارائه نمود. ایشان در بخشی از گزارش خود گفت: معاونت ما با عنایت به کمبود نیروی انسانی در همه حوزه های کاری و مأموریتی خود بیش از ظرفیت تلاش داشته و عملکرد منطقی این معاونت را مرهون رهنمودها و ارشادات سازنده رئیس کل دیوان محاسبات کشور می دانیم.
در پایان این نشست مدیران کل و تعدادی از کارکنان این حوزه ضمن تشکر از رئیس کل دیوان از آنکه برای اولین بار در دیوان محاسبات این فرصت و فضا را فراهم ساخته اند تا کارکنان بتوانند رودررو و بدون واسطه نظرات خود را ابراز نمایند، به بیان دیدگاه های خود برای بهبود امور فنی، فرآیند و خدمات اداری پرداختند .
 
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۶ آذر
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/