دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
دو خصلت است که بهتر و بالاتر از آنها چیزی نیست؛ ایمان به خدا و سود رساندن به برادران خویش . امام حسن عسگری (ع)                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی  EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
سفر رئیس کل دیوان محاسبات کشور به استان خراسان رضوی
1396/10/05
آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور در سفر به استان خراسان رضوی از دیوان محاسبات استان بازدید و با کارکنان این اداره کل دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در این دیدار آقای دکتر عادل آذر ضمن تشکر از زحمات همکاران دیوان محاسبات استان، گفت: کارکنان دیوان محاسبات دارای جایگاه اداری بالایی هستند و باید از جایگاه دیوان محاسبات و همکاران پاسداری نمود.رئیس کل دیوان محاسبات کشور با تاکید بر اینکه باید توانمندی حرفه‌ای خود را در عمل نشان بدهیم، افزود: نیروی انسانی بخشی از بیت المال است که باید آموزش های لازم را به آنها بدهیم و مدیران را راهنمایی و هدایت نماییم.
آقای دکتر عادل آذر الزامات اقتدار در دیوان را تسلط حرفه‌ای، کسب دانش و رعایت اخلاق حرفه‌ای دانست و گفت: همیشه به اقتدار دیوان محاسبات حساس باشید.
در ادامه، ایشان دیوان محاسبات کشور را خانواده ای بزرگ توصیف نمودند و اظهار امیدواری کردند که در این خانواده افراد رازدار و دلسوز باشند و به ظرفیت‌ها توجه نمایند.
رئیس کل دیوان محاسبات کشور ضمن تاکید بر استفاده از سامانه سنا و بازیابی و رفع مشکلات احتمالی آن، توجه ویژه به «حسابرسی عملکرد» در استان ها را خواستار شد.
در بخش دیگری از این جلسه، آقای نفیسی فر مدیرکل دیوان محاسبات استان ضمن خیرمقدم به آقای دکتر عادل آذر، گزارشی از فعالیت های دیوان محاسبات استان و عملکرد کارکنان این اداره کل ارائه نمود و به تشریح فعالیت های هیات‌های حسابرسی، تعداد دستگاه ها، اقدامات پیشگیرانه، میزان تخلفات، تعداد جلسات فنی و اداری، اقدامات حقوقی، فعالیت اداری اعم از ارتقاء و انتصاب، فوق العاده ویژه‌ها، بازنشستگی‌ها و جذب نیرو، امور رایانه، فعالیت های ورزشی و فعالیت های‌های فرهنگی پرداخت.
در پایان این بازدید، رئیس کل دیوان محاسبات کشور از قسمت‌های مختلف اداره کل بازدید کرد و نماز جماعت نیز با حضور ایشان در محل نمازخانه دیوان محاسبات استان برگزار شد.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۶ آذر
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/