دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
دو خصلت است که بهتر و بالاتر از آنها چیزی نیست؛ ایمان به خدا و سود رساندن به برادران خویش . امام حسن عسگری (ع)                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی  EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
روند بررسي لايحه بودجه سال 1397 کل کشور :
موضوع نشست مشترک رئيس کل و معاونان ديوان محاسبات با رئيس مجلس شوراي اسلامي
1396/09/29
رئیس کل و معاونان دیوان محاسبات کشور جهت ارائه گزارش روند بررسی لایحه بودجه سال 1397 در دیوان محاسبات کشور روز چهارشنبه 29 آذر ماه با ریاست محترم مجلس شورای اسلامی دیدار کردند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل؛ در ابتدای این دیدار آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور ضمن ارائه گزارشی از روند بررسی لایحه بودجه سال 1397 کل کشور در دیوان محاسبات، تحلیل ابعاد مختلف این لایحه را به استحضار رئیس مجلس شورای اسلامی رساند. مقایسه لایحه با قانون بودجه سال 96، روند عملکرد قانون بودجه سال 96 در منابع و مصارف، مقایسه شاخص های مختلف لایحه با قانون برنامه ششم، شفافیت و عدم شفافیت در تبصره ها و پیوست های مختلف همچون تحلیل شاخص های کلان اقتصاد کشور از محورهای این گزارش بود.
در ادامه آقای دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر و تشکر از رئیس و مجموعه کارکنان دیوان، از آقای دکتر عادل آذر خواست گزارش ها و تحلیل های کارشناسی در مورد لایحه بودجه سال 1397 کل کشور را در زمان بررسی و تصویب این لایحه در کمیسیون تلفیق و همچنین صحن علنی مجلس به نمایندگان ارائه کنند به طوری که امکان حسابرسی عملکرد در هنگام تفریغ بودجه سال 97 فراهم آید.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۶ آذر
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/