دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
کوشاترین مردم کسی است که گناهان خود را رها کند. امام حسن عسکری(ع)                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی  EnglishEnglish
/ اخبار دیوان
/
/
/
ارائه گزارش تحليلي عملکرد دستگاه هاي اجرايي استان تهران در مجمع نمايندگان استان
1396/09/29
با حضور رئیس کل دیوان محاسبات کشور، گزارش تحلیلی عملکرد دستگاه های اجرایی استان در مجمع نمایندگان استان تهران توسط مدیرکل دیوان محاسبات استان تهران ارائه شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات، در این جلسه آقای دکتر عادل آذر ضمن تشریح رویکردهای نظارتی دیوان محاسبات، فرآیندهای حسابرسی و رسیدگی، ساختار دیوان محاسبات کشور و استان ها، بر انجام اقدامات قانونی با لحاظ فرآیندهای دیوان محاسبات کشور تاکید نمود.
در ادامه جلسه، آقای دکتر منتی نژاد معاون حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه پیرامون گزارش دیوان محاسبات در خصوص ابهام در قوانین و مقررات و مغایرت های قانونی به کمیسیون های تخصصی مجلس توضیحاتی ارائه کرد.
در ادامه آقای دکتر عارف رئیس مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی و سایر نمایندگان عضو مجمع ضمن تشکر از رئیس کل دیوان محاسبات کشور از ارائه مطلوب گزارشات مطروحه قدردانی نمودند و کمیته ای متشکل از جمعی از نمایندگان استان را جهت پیگیری و رصد اطلاعات و همکاری با دیوان محاسبات تعیین نمودند.
همچنین آقای دکتر عادل آذر ضمن تقدیر از نمایندگان عضو مجمع اظهار امیدواری کرد که موارد مطرح شده در گزارش، در بررسی لایحه بودجه سال 1397 لحاظ گردد.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ جمعه ۲۷ مهر
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/