دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
کوشاترین مردم کسی است که گناهان خود را رها کند. امام حسن عسکری(ع)                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی  EnglishEnglish
/ اخبار دیوان
/
/
/
برگزاري نشست مشترک مجمع مديران توسعه منابع انساني قواي 3 گانه به ميزباني ديوان محاسبات کشور
1396/09/29
دویست و چهل و دومین جلسه مدیران توسعه منابع انسانی دستگاه های اجرایی قوای سه گانه روز دوشنبه 27آذر ماه به میزبانی دیوان محاسبات کشور برگزار شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل؛ در ابتدای این نشست موضوعات « بررسی و اعلام نظر در خصوص قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان و قانون استفساریه آن، بررسی بخشنامه سازمان اداری و امور استخدامی پیرامون تامین نیروی انسانی و بررسی بخشنامه ستاد کل نیروهای مسلح پیرامون احتساب سه چهارم از خدمت کارکنان وظیفه به عنوان خدمت داوطلبانه در جبهه» بحث و تبادل نظر شد.
در این نشست آقای دکتر بهاری فر معاون امور اجرایی و پشتیبانی دیوان محاسبات کشور ضمن تبریک سالروز تاسیس مجمع مدیران توسعه منابع انسانی و خیرمقدم خدمت مدعوین، استمرار این نشست ها را توسعه و پیشرفت برای نظام اداری کشور دانست.
ایشان در ادامه با بیان اینکه شما اعضای این مجمع افرادی متخصص و با تجربه هستید که سالها در این حوزه کار کرده اید بنابراین لازم است یک اتاق فکر و یک بازوی توانمند در حوزه تصمیم گیری و حوزه مدیریت باشید. وی افزود: من معتقدم این مجموعه با همدلی و انتقال مشکلات و مطالبات نیروهای زیر مجموعه به مقامات عالی سازمان ها و وزارت خانه ها اثرات مثبت و بزرگی را در بهبود نیروی انسانی خواهید داشت و باعث به روز رسانی دانش اداری و اندیشه ورزی در سازمان ها می شود.
معاون امور اجرایی و پشتیبانی دیوان محاسبات کشور در پایان سخنان خود با اشاره به شعار رئیس کل دیوان محاسبات کشور مبتنی بر « نظارت مستمر؛ پیشگیرانه، هدایتگرانه ومقتدرانه» صیانت از مدیران کشور به عنوان سرمایه های ملی نظام را مهم برشمرد و در این مسیر همراهی و تعامل بیشتر دستگاه های اجرایی را با دیوان محاسبات کشور در صیانت از بیت المال را مهم ارزیابی کرد.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ جمعه ۲۷ مهر
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/