دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
دو خصلت است که بهتر و بالاتر از آنها چیزی نیست؛ ایمان به خدا و سود رساندن به برادران خویش . امام حسن عسگری (ع)                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی  EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
رئيس کل ديوان محاسبات با کليه کارکنان معاونت امور اجرايي و پشتيباني ديدار کرد
1396/09/13
آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور در نشستی صمیمی با معاون، مدیران کل، روسای ادارات و کلیه پرسنل معاونت امور اجرایی و پشتیبانی دیدار و گفتگوکرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در این دیدار که با حضور آقایان دکتر بهاری فر معاون امور اجرایی و پشتیبانی، دکتر گلستان مدیرکل حوزه ریاست، مدیران کل مالی، اداری و پشتیبانی و کلیه کارکنان این معاونت برگزار گردید، آقای دکتر عادل آذر ضمن تبریک ایام مبارک ربیع الاول هدف از برگزاری دیدارهای جداگانه با مجموعه معاونت های مختلف دیوان محاسبات را تجدید دیدار همکاران حوزه با یکدیگر و ایجاد فضایی صمیمی و با نشاط بین همکاران دانست و تاکید کرد: حرفه ای گری در دیوان محاسبات کشور موج می زند ولی از آنجایی که این سازمان بنابر مسئولیت ها و ماموریت های خاص برای همه شناخته شده نیست، این تخصص گرایی و حرفه ای گری باید به بیرون از سازمان نیز انعکاس یابد. ما به عنوان عضوی از خانواده بزرگ دیوان محاسبات کشور باید کمک کنیم تا جایگاه حرفه ای دیوان محاسبات کشور در جامعه ارتقا یابد.
آقای دکتر عادل آذر در بخش دیگری از سخنان خویش با بی همتا دانستن کارکرد هر فردی در سازمان، از کارکنان حوزه معاونت اجرایی و پشتیبانی تشکر کرد و افزود: در دیوان محاسبات کشور باید بین معاونت ها، مدیران کل و سایر افراد فاصله احساس نشود و همه در راستای برآورده شدن اهداف سازمانی و انجام ماموریت های سازمانی قدم بردارند.
رئیس کل دیوان محاسبات کشور با تاکید بر اهمیت و جایگاه نیروی انسانی در سازمان ها، گفت: زمانی می توانیم جایگاه واقعی نیروی انسانی را در دیوان محاسبات تعیین نمایم که نظام ارزیابی عملکرد را اجرایی کنیم و برای ارتقای سرمایه انسانی دیوان دستورالعمل ها و قوانین را بررسی و در صورت لزوم اصلاح نماییم.

در بخش دیگری از این جلسه، آقای دکتر بهاری فر معاون امور اجرایی و پشتیبانی با ابراز خشنودی از یک سال حضور در جمع همکاران دیوان محاسبات کشور و تشکر از همکارانی که در طرح پویش مردمی برای بازسازی منازل روستایی زلزله زدگان کرمانشاه مشارکت نمودند، سه ویژگی رازداری، خوشرویی و خوش اخلاقی را برای همکاران ضروری دانست و گفت: نظام ارزیابی عملکرد در دیوان محاسبات کشور طراحی شده و در مرحله پایلوت می باشد و یکی از شاخصه های مهم این ارزیابی خوش اخلاقی و خوشرویی است.
شایان ذکر است در پایان این نشست، برخی از حاضرین در جلسه ضمن تشکر از برگزاری این نوع جلسات و بی سابقه دانستن آن در دیوان محاسبات، به بیان دیدگاه ها و نظرات خویش پرداختند و آقای دکتر عادل آذر به پرسش های مطروحه پاسخ داد.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۶ آذر
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/