دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
دو خصلت است که بهتر و بالاتر از آنها چیزی نیست؛ ایمان به خدا و سود رساندن به برادران خویش . امام حسن عسگری (ع)                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی  EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
رئيس کل ديوان محاسبات کشور سخنران مراسم بزرگداشت هفته بسيج و روز آغاز امامت حضرت ولي عصر(عج)
1396/09/08
مراسم بزرگداشت هفته بسیج با سخنرانی آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور در حضور دادستان، معاونان، مستشاران، حسابرسان و مدیران کل و کارکنان بسیجی دیوان محاسبات کشور برگزار شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل؛ رئیس کل دیوان محاسبات کشور در ابتدای سخنان خود ضمن سلام و درود به روح ملکوتی امام خمینی(ره)،شهدای جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم و آرزوی طول عمر برای مقام معظم رهبری و عرض ارادت به خانواده شهداء و جانبازان و ایثارگران و تبریک آغاز امامت حضرت ولی عصر(عج) از حضور در جمع بسیجیان دیوان محاسبات کشور ابراز خرسندی کرده و گفت: در خصوص بسیج شخصیت هایی مانند مقام معظم رهبری( دامت توفیقاته )که ممتاز در اخلاص و عمل بسیجی هستند یا شخصیت هایی مانند سردار سرلشکر قاسم سلیمانی و یا یکی از شما عزیزان بسیجی، باید سخنرانی کنند.
در ادامه آقای دکتر عادل آذر به بیان خاطراتی از روزهای آغاز جنگ تحمیلی و دفاع مقدس و ایثارگری ها و چگونگی یورش بسیجیان به دشمن پرداخت و از رشادت ها ودلاور مردی نیروهای بسیجی گفت که با اخلاص و شجاعت بی بدیل در مقابل دشمن بعثی صف آرایی می کردند.
ایشان تصریح کرد: اگر امروز جمهوری اسلامی ایران در عرصه منطقه ای و بین المللی خصوصا در پیروزی های اخیر بر گروه تکفیری داعش در سوریه و عراق، مقتدر و با صلابت بوده است مدیون خون شهداء و جانبازی های ایثارگران و بسیجیان هستیم. ایشان در ادامه متذکر شد که با افتخار می گویم که پیروزی های بدست آمده در سوریه و عراق در برچیده شدن تکفیری های داعش بدون حمایت ایران اسلامی و رشادت های مدافعان حرم با فرماندهی سر دار سلیمانی امکان پذیر نبود.
آقای دکتر عادل آذر در ادامه سخنان خود به وظیفه بسیجیان در حال حاضر اشاره کرد و گفت: بسیجی واقعی امروز در محیط اداری با تمام توان و بدون توقع کار می کند، به همکاران محبت می کند و فضایی صمیمانه ایجاد و اخلاق، فروتنی، داوطلب بودن در تلاش و فداکاری در محیط کار را جاری و ساری می کند.
رئیس کل دیوان محاسبات کشور در پایان سخنان خود به نظرات ارزشمند مقام معظم رهبری در مورد بسیج اشاره کرد و گفت: ایشان سه ویژگی مهم را برای بسیجیان برشمرده اند که قابل تأمل است؛ « بصیرت، اخلاص و عمل به هنگام و به اندازه» که همکاران در دیوان محاسبات باید به آن تأسی و سرلوحه اقدامات خود قرار داده و گزارشات و بررسی ها را دقیق و به موقع انجام دهند تا کار صیانت از بیت المال مقتدرانه و به نحو احسن انجام پذیرد.
در این مراسم گروه موسیقی، سرود های انقلابی و مذهبی متنوعی را به اجرا گذاشتند و گروه ورزش های رزمی دیوان محاسبات به اجرای برنامه خاص خود پرداختند.
شایان ذکر است بسیج دیوان محاسبات کشور نمایشگاهی از دستاوردهای علمی، هنری، ورزشی و فرهنگی بسیجیان دیوان محاسبات کشور را به مناسبت هفته بسیج برای بازدید کارکنان دیوان محاسبات کشور برپا کرده است که در نخستین روز برپایی این نمایشگاه مورد بازدید رئیس کل دیوان محاسبات و مقامات قرار گرفت.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۶ آذر
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/