دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
کوشاترین مردم کسی است که گناهان خود را رها کند. امام حسن عسکری(ع)                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی  EnglishEnglish
/ اخبار دیوان
/
/
/
برگزاري اولين کارگاه آموزشي مديريت آمايش سرزميني در ديوان محاسبات کشور
1396/09/01
اولین کارگاه آموزشی مدیریت آمایش سرزمین با محوریت بحران آب، آلودگی هوا و ریزگردها، خشک شدن دریاچه ارومیه، فرونشست سدها و زلزله با حضور اساتید، مسئولین و کارشناسان سازمان زمین شناسی کشور و پژوهشکده علوم زمین و به میزبانی دیوان محاسبات کشور برگزار شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل؛ در ابتدای این نشست دکتر مقیمی رئیس مرکزآموزش و برنامه ریزی دیوان محاسبات کشور ضمن تبریک فرا رسیدن ماه ربیع الاول و تشکر از حضور اساتید و کارشناسان حاضر در جلسه، بر اهمیت مدیریت آمایش سرزمین در امر برنامه ریزی در وظایف حسابرسان دیوان محاسبات و ارتقاء نگرش ها در این زمینه تاکید کرده و اهمیت مدیریت آمایش سرزمین را در استفاده بهینه از منابع کشور، جلوگیری از ضرر و زیان در اجرای پروژه های عمرانی، کمک به سرمایه گذاری داخلی و خارجی، کاهش تبعات عملکرد و فعالیت های دستگاه های اجرایی برمحیط زیست، ایجاد بستر رقابت بین مناطق و استان ها و به کارگیری ظرفیت و قابلیت های متنوع در جغرافیای مزیت مناطق کشور برشمرد.
ایشان در ادامه برگزاری این دوره آموزشی را در راستای اجرای سیاست ها و سند راهبردی آموزشی دیوان محاسبات کشور مبنی بر« ایجاد زمینه لازم جهت افزایش سطوح دانش و مهارت های کارکنان و آموزش مدیران در سطوح مختلف سازمانی متناسب با تغییرات محیطی و بین المللی» عنوان کرد.
در ادامه این نشست خانم دکتر راضیه لک وآقایان دکترمنوچهر قریشی، دکتر مسعود مرسلی، دکتر رضا شهبازی، دکتر مهران لک، مهندس بهرام محقق و خانم مهندس نیره صبور به ارائه نظرات و دیدگاه های خود پرداختند.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ جمعه ۲۷ مهر
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/