دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
دو خصلت است که بهتر و بالاتر از آنها چیزی نیست؛ ایمان به خدا و سود رساندن به برادران خویش . امام حسن عسگری (ع)                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی  EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
برگزاري نشست بررسي مسائل و راهکارهاي بودجه ريزي در ايران
1396/08/17
نشست بررسی مسائل و راهکارهای بودجه ریزی در ایران با حضور رئیس کل دیوان محاسبات کشور، رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی و معاونین این دو سازمان در حضور رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل؛ در این جلسه که در مجلس شورای اسلامی برگزار گردید، گزارش مشترک دیوان محاسبات کشور و مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی در زمینه اصلاح شیوه بودجه ریزی کشور ارائه شد. در ادامه این جلسه پس از گزارش آقای دکتر عادل آذر و دکتر کاظم جلالی، آقای دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی پس از بحث و بررسی در زمینه این گزارش، رهنمودهای لازم جهت بهبود راهکارهای پیشنهاد شده در گزارش را ارائه نمودند و در ادامه تصمیمات لازم در زمینه نحوه پیگیری امور از سوی دیوان محاسبات، مرکز پژوهش ها، مجلس شورای اسلامی و دولت اتخاذ شد و مقرر گردید پیشنهادات کارشناسی دیوان محاسبات کشور و مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، جهت انضباط بیشتر و اصلاح ایرادات در لایحه بودجه سال 1397 کل کشور تهیه و به دولت ارسال تا در لایحه تنظیمی از سوی دولت لحاظ گردد.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۶ آذر
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/