دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
دو خصلت است که بهتر و بالاتر از آنها چیزی نیست؛ ایمان به خدا و سود رساندن به برادران خویش . امام حسن عسگری (ع)                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی  EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
برگزاري همايش سه روزه مسئولين حراست ديوان محاسبات استان ها با حضور دادستان
1396/07/26
همایش سالانه مسئولین حراست دیوان محاسبات استان ها با حضور آقای فیاض شجاعی دادستان دیوان محاسبات کشور، آقای صفری مدیرکل دفتر مرکزی حراست دیوان محاسبات کشور، آقای بابایی معاون مرکز حراست قوه مقننه و مسئولین حراست دیوان محاسبات استانها در مشهد مقدس آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات کشور، دادستان دیوان محاسبات کشور در مراسم افتتاحیه این همایش سه روزه با تاکید بر اینکه وظیفه دیوان محاسبات با وظیفه ذاتی حراست بسیار تشابه دارد و هر دو در یک راستا بوده و امر حراست را دنبال می‌کنند، افزود: دیوان محاسبات وظیفه حراست از بیت المال را به عهده دارد و نیروهای حراست‌ نیز از این حافظان بیت المال محافظت می کنند.
دادستان دیوان محاسبات کشور در ادامه یادآور شد: با تغییر شکل تخلفات و رسوخ آن به لایه‌های اصلی سازمان ها، وظیفه حراست‌ها سخت‌تر شده است و باید با بهره مندی از ارتباطات خود و ظرفیت‌های موجود این موضوعات را کشف نمایند.
در ادامه این همایش آقای صفری ضمن تشکر از مدیرکل دیوان محاسبات استان خراسان رضوی از میزبانی این همایش، به ضرورت آموزش همکاران حراست تاکید کرد و اظهار امیدواری نمود که خروجی های این همایش در بهبود امور موثر باشد.
مدیرکل حراست دیوان محاسبات کشور افزود: دادسرای دیوان محاسبات کشور می تواند در کشف موارد فساد در دستگاه ها با حراست همکاری نماید تا امور حراستی با سهولت بیشتری پیش برود.
گفتنی است این همایش تا 27 مهر 96 و با برگزاری کارگاه های آموزشی ادامه خواهدیافت.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۶ آذر
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/