دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
کوشاترین مردم کسی است که گناهان خود را رها کند. امام حسن عسکری(ع)                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی  EnglishEnglish
/ اخبار دیوان
/
/
/
نشست مشترک اعضاي کميته ديوان محاسبات کميسيون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شوراي اسلامي با مقامات ديوان محاسبات کشور
1396/07/05
نشست مشترک اعضای کمیته دیوان محاسبات کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی و مقامات دیوان محاسبات کشور روز چهارشنبه 5 مهر 1396 برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دیوان محاسبات کشور، این نشست با هدف بررسی روند رسیدگی به پرونده حقوق های نامتعارف در محل دیوان محاسبات کشور و با حضور اعضای کمیته دیوان محاسبات کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی (آقایان دکتر خدابخشی، دکترمفتح، جعفرزاده ایمن آبادی، حسینی، بیگلری) و رئیس کل، دادستان، معاونین فنی، روسای هیات‌های مستشاری و حاکم‌شرع دیوان محاسبات کشور برگزار شد.
در ابتدای جلسه آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات ضمن خیر مقدم به میهمانان محترم، بزرگداشت هفته دفاع مقدس و تسلیت به مناسبت ایام سوگواری حضرت سید الشهداء علیه السلام، فرآیند رسیدگی در دیوان محاسبات را به تفصیل تشریح نمود.
در ادامه این نشست، رئیس کل و دادستان دیوان محاسبات گزارش مبسوطی از روند رسیدگی به پرونده موسوم به حقوق‌های نامتعارف ارائه نمودند. اعضای کمیته دیوان محاسبات کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی تاکید نمودند که دیوان محاسبات در رسیدگی به این پرونده مهم کاملاً حرفه ای، مستقل و قانونی عمل نموده و جوانب انصاف را در چارچوب اصول حرفه‌ای خود رعایت نموده است و با توجه به پیچیدگی ابعاد پرونده و گستره وسیع حسابرسی و رسیدگی از زمان و روند رسیدگی و گزارشات ارسالی به مجلس شورای اسلامی اظهار رضایت نمودند و همچنان تاکید کردند که دیوان محاسبات نباید در ادامه رسیدگی به این پرونده تحت تاثیر فضای رسانه‌ای قرار گیرد.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ جمعه ۲۷ مهر
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/