دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
دو خصلت است که بهتر و بالاتر از آنها چیزی نیست؛ ایمان به خدا و سود رساندن به برادران خویش . امام حسن عسگری (ع)                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی  EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
نشست مشترک ديوان محاسبات کشور و مرکز پژوهش هاي مجلس شوراي اسلامي براي تدوين راهبردهاي اصلاح نظام بودجه ريزي کشور
1396/07/05
در یک نشست مشترک با حضور آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور و دکتر کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، پیش نویس راهبردهای اصلاح نظام بودجه ریزی کشور که قرار است بر اساس بودجه ریزی بر مبنای عملکرد تدوین شود در محل دیوان محاسبات کشور مورد بحث و بررسی قرارگرفت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل؛ در ابتدای این نشست آقای دکتر عادل آذر ضمن خیر مقدم به آقای دکتر جلالی و هیات همراه و گرامیداشت هفته دفاع مقدس؛ فرارسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران باوفایش را تسلیت گفته و از زحمات تیم های کارشناسی برای تدوین راهبردهای اصلاح نظام بودجه ریزی کشور قدردانی کرد.
در ادامه این نشست، پیش نویس تهیه شده راهبردهای اصلاح نظام بودجه ریزی کشور قرائت و مورد بحث، بررسی و ویرایش قرار گرفت.
شایان ذکر است تا کنون دیوان محاسبات کشور و مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی سلسله نشست های مشترکی را برای تدوین راهبردهای اصلاح نظام بودجه ریزی کشور با رویکرد بودجه ریزی بر مبنای عملکرد را تشکیل داده اند که این نشست نیز در ادامه آن جلسات و در محل دیوان محاسبات کشور برگزار شد.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۶ آذر
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/