دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
دو خصلت است که بهتر و بالاتر از آنها چیزی نیست؛ ایمان به خدا و سود رساندن به برادران خویش . امام حسن عسگری (ع)                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی  EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
برگزاري مراسم توديع و معارفه مديرکل امورمالي ديوان محاسبات کشور
1396/07/03
مراسم تودیع و معارفه مدیرکل امورمالی دیوان محاسبات کشور با حضورآقای دکتر بهاری فرمعاون امور اجرایی و پشتیبانی، آقای دکترمقیمی رئیس مرکز آموزش و برنامه ریزی و کارکنان این حوزه درسالن جلسات برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل؛ دراین مراسم آقای دکتر بهاری فرضمن تسلیت ایام شهادت حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و حضرت ابوالفضل العباس(ع) و یاران راستین آن امام همام گفت: با عنایت به اینکه آقای صفایی به افتخار بازنشستگی نائل شده اند، لازم بود این فرصت در اختیار یکی دیگر از همکاران دیوان گذاشته شود و از شخصیت دیگری در این جایگاه استفاده شود.
ایشان در ادامه با تمجید از وجوه مختلف شخصیتی آقای صفایی مدیرکل سابق امورمالی دیوان محاسبات از زحمات وی در زمان تصدی این پست تشکر کرده و حضور آقای حسینی مدیرکل جدید امورمالی در این جایگاه را موجب امیدواری بیشتر خواند و انجام دقیق مسئولیت خطیر امورمالی را نیازمند همکاری همه مدیران و مقامات و ارکان دیوان محاسبات دانست.
در ادامه آقای دکتر مقیمی رئیس مرکز آموزش و برنامه ریزی با تسلیت ایام سوگواری سرور آزادگان امام حسین (ع)، از زحمات آقای صفایی که در دوره های مختلف در دیوان محاسبات نقش مهمی در خدمت به نظام جمهوری اسلامی و حل مشکلات همکاران داشته است قدردانی و برای آقای حسینی مدیرکل جدید که با توانایی، تدبیر و آگاهی به وظایف خود عمل می کنند توفیقات روز افزون مسئلت کرد.
در پایان حکم آقای حسینی مدیرکل امور مالی جدید توسط آقای دکتر بهاری فر معاون امور اجرایی و پشتیبانی به ایشان اعطاء گردید و با اهداء لوح تقدیر از زحمات آقای صفایی قدردانی بعمل آمد.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۶ آذر
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/