دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
دو خصلت است که بهتر و بالاتر از آنها چیزی نیست؛ ایمان به خدا و سود رساندن به برادران خویش . امام حسن عسگری (ع)                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی  EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
مديرکل ديوان محاسبات استان قزوين توديع و معارفه شد
1396/07/01
مراسم تودیع و معارفه مدیرکل دیوان محاسبات قزوین در تاریخ 28/6/96 با حضور آقای دکتر منتی نژاد معاون حقوقی، امور مجلس و تفریغ بودجه دیوان محاسبات کشور در سالن جلسات دیوان محاسبات استان قزوین برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات کشور، در این مراسم آقای دکتر منتی نژاد به تشریح رویکرد دیوان محاسبات کشور در شرایط کنونی پرداخت و گفت: حسابرسی دیوان محاسبات باید بر اساس سیاست اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال باشد و در مسیر ارائه گزارش های کارآمد از لحاظ کیفی و کمی و تاثیرگذار در وضعیت کشور و زندگی مردم قدم بردارد.
آقای دکتر منتی نژاد بر اهمیت گزارشات ضمنی از منظر مجلس تاکید کرد و بیان داشت که رویکرد دیوان محاسبات باید به دور از فشارهای جناحی و رسانه ای و متمرکز بر کار حرفه ای باشد.
همچنین آقای صادق پور مدیرکل جدید دیوان محاسبات استان قزوین به تشریح اهداف و رویکردهای مدیریتی خود در دیوان محاسبات استان قزوین پرداخت و تاکید کرد که توجه به اقتصاد مقاومتی، حسابرسی ضمنی، شناسایی ظرفیت های استان، ارتقاء انضباط مالی و توجه به حسابرسی عملکرد از مهمترین برنامه های ایشان در دیوان محاسبات استان قزوین است.
در پایان طی حکمی از سوی آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور، آقای صادق پور به عنوان مدیرکل جدید دیوان محاسبات استان قزوین منصوب و از زحمات آقای قنبری مدیرکل پیشین تقدیر و تشکر شد.
گفتنی است که در حاشیه این مراسم، آقای دکتر منتی نژاد طی جلسه ای با کارکنان دیوان محاسبات قزوین به بررسی مسائل و موضوعات حوزه تفریغ بودجه، گزارشات حسابرسی و موارد مرتبط پرداخت و ضمن پاسخگویی به سوالات، رویکردهای مدیریتی کلان دیوان محاسبات را برای کارکنان این اداره کل تبیین نمود.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۶ آذر
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/