دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
دو خصلت است که بهتر و بالاتر از آنها چیزی نیست؛ ایمان به خدا و سود رساندن به برادران خویش . امام حسن عسگری (ع)                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی  EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
برگزاري همايش نهادينه سازي فرهنگ کارآفريني براي فرزندان کارکنان ديوان محاسبات کشور
1396/06/22
همایش نهادینه سازی فرهنگ کارآفرینی برای فرزندان کارکنان دیوان محاسبات کشوربا حضور رئیس کل دیوان محاسبات کشور، رئیس مرکز آموزش و برنامه ریزی، اساتید دانشگاه و جمعی از فرزندان کارکنان دیوان محاسبات کشور روز سه شنبه 21شهریور ماه برگزار شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل؛ در ابتدای این همایش آقای دکتر مقیمی رئیس مرکزآموزش وبرنامه ریزی ضمن تبریک میلاد خجسته هفتمین گل شجره طیبه امامت و الگوی هدایت امام موسی کاظم (ع) به موضوع کار آفرینی اشاره کرد و گفت: اساس کارآفرینی باورها و اعتقادات است و کارآفرینان در آینده قدم می زنند، کارآفرینی فرایندی است که اندیشه را به کسب و کار تبدیل می کند.
در ادامه آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور ضمن خوش آمدگوئی به فرزندان همکاران و ابراز خرسندی از حضور در جمع فرزندان کارکنان دیوان محاسبات کشور، خوب درس خواندن برای رسیدن به یک زندگی موفق را به عنوان یکی از اولویت های زندگی تحصیلی دانش آموزان دانست و گفت: هر کسی در کشور عزیز جمهوری اسلامی ایران از سه ویژگی هوش متوسط به بالا، پشتکار و سلامت نفس و صداقت برخوردار باشد موفق خواهد شد.
رئیس دیوان محاسبات کشور بیان داشت: برگزاری این جلسات موجب آشنایی فرزندان همکاران با محیط زندگی کاری والدین خود می گردد. ایشان ابراز نمودند تعاملات و گفت و گوهای بیشتر با اساتید، مجریان و پیشکسوتان کسب و کار، آموزش و تولید علم کمک می کند و برای شکل دادن به مسیر آتی زندگی فرزندان همکاران که آینده سازان میهن اسلامی هستند مفید و مؤثر است. دکتر عادل آذر با برشمردن ویژگی های کارآفرینان تأکید نمودند که سلامت نفس موجب اعتمادآفرینی و عامل موفقیت کارآفرینان می باشد.
آقای دکتر عادل آذر در این همایش ازآقای عرفان میران زاده فرزند یکی از کارکنان دیوان محاسبات کشور که موفق به کسب رتبه اول کنکور امسال در گروه علوم انسانی شد، تقدیر بعمل آورد.
همچنین در این همایش آقای دکتر خنیفر استاد دانشگاه تهران، آقای امیر شوکتی کار آفرین در عرصه ربات های تلگرامی، آقای دکتر آصف کریمی استاد یار دانشگاه تهران و خانم دکتر مینا مهرنوش استادیار دانشگاه تهران در خصوص تقویت نگرش و روحیه کارآفرینی در دانش آموزان برای کسب موفقیت، تجربیات یک کارآفرین جوان، برنامه ریزی مسیر شغلی نوجوانان و جوانان با رویکرد کارآفرینی و کارگاه کارآفرینان فردا و مدل های کسب و کار مطالب خویش را ارائه نمودند.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۶ آذر
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/