دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
دو خصلت است که بهتر و بالاتر از آنها چیزی نیست؛ ایمان به خدا و سود رساندن به برادران خویش . امام حسن عسگری (ع)                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی  EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
مراسم توديع و معارفه مديرکل ديوان محاسبات استان لرستان برگزار شد
1396/06/22
مراسم تودیع و معارفه مدیرکل دیوان محاسبات استان لرستان با حضور آقای دکتر منتی نژاد معاون حقوقی، امور مجلس و تفریغ بودجه دیوان محاسبات کشور، آقای مهندس غضنفری معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری، آقای اشرف بازرس استان و رئیس شورای دستگاه‌های نظارتی و مدیران و ذیحسابان دستگاه‌های اجرایی استان و همکاران دیوان محاسبات استان لرستان در محل سالن جلسات سازمان برنامه‌وبودجه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در این مراسم آقای دکتر منتی نژاد اظهار داشت: استان لرستان از حیث عملکرد مالی وضعیت مناسبی دارد، به نحوی که 6 برابر درآمد مصوب استانی و وصول‌شده در استان، اعتبار جذب نموده است و از این حیث رتبه ششم کشور را داراست. نسبت اعتبارات هزینه‌ای به تملک استان طبق گزارش رسمی تفریغ بودجه از سال 1389 تا 1396، 8/2 است که پایین تز از متوسط استانهاست.
در ادامه این جلسه، آقای مهندس غضنفری معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری با اشاره به وضعیت اشتغال در استان و رشد خوب آن نسبت به سال های گذشته، از تعامل و همکاری و مشاوره‌ های دیوان محاسبات استان تشکر و قدردانی نمود.
ایشان اظهار امیدواری کرد که دیوان محاسبات با نگاه توسعه‌گرایانه و همراهی و تعامل با دستگاه های اجرایی موجبات پیشرفت و توسعه این استان را هموار نماید.
در ادامه این مراسم، آقای صادق‌پور مدیرکل سابق دیوان محاسبات استان گزارش مختصری از عملکرد دیوان محاسبات استان ارائه کرد و تاکید نمود: دیوان محاسبات کشور و استان رویکردهای جدید از جمله اجرای سیاست‌ها و اقدامات پیشگیرانه و اصلاح و بهبود روش‌ها و رویه‌ها، از طریق توجه به ارتقا دانش و آگاهی مدیران و کارکنان دستگاه‌های اجرایی، سیاست‌های پیشگیرانه با رویکرد افزایش دقت، شفافیت، ایجاد انضباط مالی و رعایت صحیح قوانین و مقررات در جهت اثربخشی و کارا نمودن وجوه عمومی را در دستور کار خود قرار داده و بدین منظور طرح‌ریزی و اجرای کارگاه آموزشی با موضوعات قوانین و مقررات مالی را با استفاده از اساتید برجسته کشور و همچنین نشست‌های تعاملی هدایتگرایانه مورد توجه قرار داده است.
همچنین در این مراسم، آقای زینلی مدیرکل جدید دیوان محاسبات استان لرستان به بیان برنامه ها و اولویت های کاری خود در چارچوب شعار محوری دیوان محاسبات کشور پرداخت و افزود: دیوان محاسبات استان با تعامل و همکاری با دستگاه های اجرایی استان در قالب قوانین و مقررات و اجرای برنامه های آموزشی، مذاکره و تعامل و مشاوره به مدیران تمام توان خود را برای توسعه استان به کار خواهد بست.
در پایان این مراسم طی حکمی از سوی آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور، آقای جعفر زینلی به عنوان مدیرکل دیوان محاسبات لرستان معرفی شد و از زحمات آقای صالح صادق‌پور مدیرکل پیشین تقدیر و تشکر بعمل آمد.
در حاشیه این مراسم، آقای دکتر منتی نژاد با همکاران دیوان محاسبات استان نیز در محل سالن جلسات دیوان محاسبات دیدار و گفتگو کرد.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۶ آذر
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/