دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
دو خصلت است که بهتر و بالاتر از آنها چیزی نیست؛ ایمان به خدا و سود رساندن به برادران خویش . امام حسن عسگری (ع)                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی  EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
بازديد رئيس کل ديوان محاسبات کشور از گروه صنعتي ايران خودرو
1396/06/08
آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور با همراهی آقای اشراق معاون فنی و حسابرسی امور اقتصادی و زیر بنایی، آقای صفایی نسب مشاور عالی رئیس کل و هیات همراه به منظور رصد تغییر و تحولات صنعت خودروی کشور روز چهارشنبه 8 شهریور از شرکت ایران خودرو بازدید بعمل آوردند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل؛ در ابتدای این بازدید آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور در جلسه ای با حضور آقای دکتر معظمی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، آقای مهندس یکه زارع مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، مدیرکل امور خودرو وزارت صنعت، معدن و تجارت، معاونان مالی و اقتصادی و جمعی از معاونان و مدیران گروه صنعتی ایران خودرو شرکت کرد.
در این جلسه آقایان معظمی و یکه زارع ضمن خوش آمدگویی به آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور گزارشی از وضعیت شرکت ایران خودرو ارائه کردند و در ادامه در خصوص وضعیت اقتصادی گروه صنعتی ایران خودرو، سیاست های انتقال تکنولوژی، برنامه های صادراتی، خودکفایی در صنعت خودرو، قراردادهای بین المللی، نحوه تامین مالی و مشکلات آن، برنامه های تولید محصولات جدید و برنامه های آتی شرکت ایران خودرو تبادل نظر کردند.
در ادامه آقای دکتر عادل آذر و هیات همراه با همراهی آقایان دکتر معظمی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، مهندس یکه زارع مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو و تعدادی از مدیران و معاونان این شرکت از خطوط تولید پرس سنگین، بدنه سازی، مونتاژخودروهای سواری و مرکز تحقیقات ایران خودرو بازدید بعمل آورده و در طی این بازدیدها معاونان و مدیران ایران خودرو به تشریح فعالیت های طراحی و تولید خودرو در شرکت ایران خودرو پرداختند.

 
 
 
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۶ آذر
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/