دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
رسول خدا (صلّی الله علیه و ‌آله و سلّم): داناترین مردم كسی است كه دانش ديگران را به دانش خود بيفزايد.                 سال 1398سال رونق تولید                          کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی و سنجش رفتارهای دشوار در سازمان
1398/04/18

کارگاه آموزشی «آشنایی و سنجش رفتارهای دشوار در سازمان» با حضور و سخنرانی آقای دکتر مقیمی رئیس مرکز آموزش و برنامه ریزی دیوان محاسبات کشور و تدریس آقای دکتر رضایی زاده عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی در سالن شهید مدرس برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در ابتدای این دوره آموزشی آقای دکتر مقیمی با بیان اینکه مدیریت علم دانستن درباره چیزها و به کار بستن آن است، افزود: در دیوان محاسبات کشور مجموعه ای از مهارت ها و شاخص ها را جمع آوری نمودیم که آنها را تقویت نموده و به کار خواهیم بست.
ایشان با تشریح مهارت های ادراکی، انسانی و فنی به عنوان مهارت های سه گانه مدیریتی، به اهمیت خاص مهارت انسانی اشاره نمود و مهمترین نقش مدیران عملیاتی را هدایت کردن نیروی انسانی و نحوه کار کردن با آنها دانست.
در ادامه کارگاه آموزشی، آقای دکتر رضایی زاده با موضوع «نحوه مواجهه با رفتارهای دشوار» سخنرانی کرد و به تشریح انواع رفتارهای دشوار، نحوه مقابله با آنها، علت بروز رفتارهای دشوار در افراد، منشأ این رفتارها و همچنین نحوه درمان آنها پرداخت.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۷ تير
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/