دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
رسول خدا (صلّی الله علیه و ‌آله و سلّم): داناترین مردم كسی است كه دانش ديگران را به دانش خود بيفزايد.                 سال 1398سال رونق تولید                          کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
مراسم تودیع مدیرکل دیوان محاسبات استان بوشهر و معارفه سرپرست جدید این اداره کل برگزار شد
1398/04/17

مراسم تودیع مدیرکل سابق و معارفه سرپرست جدید دیوان محاسبات استان بوشهر با حضور آقای عمرانی معاون حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه، آقای شمس مدیرکل هماهنگی استان ها و کلیه کارکنان دیوان محاسبات استان و مدیران و ذیحسابان دستگاه های اجرایی در محل سالن اجتماعات اداره کل بنادر و دریانوردی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در این مراسم آقای عمرانی با تاکید بر تحقق هدف پیشگیری از تخلف در دستگاه‌های اجرایی گفت: با وجود اینکه وظیفه دیوان محاسبات طبق قانون، برخورد و اقتدار است، اما بیش از یک دهه است که شعار پیشگیری سرلوحه این سازمان قرار گرفته است.
آقای عمرانی با تاکید بر آشنایی مدیران با قوانین برای جلوگیری از تخلف و فساد در ادارات بیان کرد: آگاهی داشتن از قانون مانع از وقوع تخلف و فساد می‌شود که در این راستا بسیاری از تخلفات به سبب ناآگاهی مدیران حادث می‌شود. وی کوچکترین تخطی از قانون را سبب بروز فساد دانست و تصریح کرد: اگر مدیری پست و جایگاهی را می‌پذیرد باید تخصص لازم را داشته باشد تا از وقوع فساد پیشگیری کند.
ایشان ضمن تشکر و قدردانی از سی سال زحمات آقای حسینی برای آقای مرادیان در سمت جدید آرزوی موفقیت نمود. در پایان این مراسم، آقای حسینی مدیرکل سابق دیوان محاسبات استان بوشهر تودیع و طی حکمی از سوی رئیس کل دیوان محاسبات کشور آقای مرادیان به عنوان سرپرست جدید این اداره کل منصوب شد.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۷ تير
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/