دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
رسول خدا (صلّی الله علیه و ‌آله و سلّم): داناترین مردم كسی است كه دانش ديگران را به دانش خود بيفزايد.                 سال 1398سال رونق تولید                          کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
سومین جلسه تبیین راه کارهای اصلاح ساختار نظام بودجه ریزی کشور برگزار شد
1398/03/29

سومین جلسه تبیین راه کارهای اصلاح ساختار نظام بودجه ریزی کشور به ریاست آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور و با حضور مسئولانی از دستگاه های اجرایی و نظارتی ذی ربط و صاحب نظران دانشگاهی و اقتصادی روز چهارشنبه 29 خرداد در دیوان محاسبات کشور برگزار شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل؛ در ابتدای این جلسه آقای بیت عفری معاون فنی و حسابرسی امور اقتصادی و زیر بنایی دیوان محاسبات کشور به ارائه گزارشی از وضعیت فعلی بودجه، برآورد میزان کسری بودجه، استفاده از ظرفیت های قانونی برای تامین کسری بودجه و پیشنهادات تکمیلی در راستای تحقق کامل درآمدهای مالیاتی و گمرکی و استفاده از پتانسیل های موجود برای جبران کسری بودجه سال 1398 کل کشور پرداخت.
در ادامه جلسه آقای دکتر پور محمدی معاون امور اقتصادی و هماهنگی سازمان برنامه و بودجه کشور به تشریح وضعیت ریالی و ارزی بودجه سال 1398 کل کشور و کسری های احتمالی در حوزه درآمدی بودجه پرداخت و در ادامه اضافه کرد برای برون رفت از شرایط کنونی همه دستگاههای اجرایی و نظارتی باید به هم کمک کنند و در درازمدت نیز لازم است اصلاحات ساختاری در نظام بودجه ریزی انجام شود.
 
در پایان جلسه آقای دکتر عادل آذر ضمن جمع بندی گزارش ها و مطالب ارائه شده در مورد بودجه سال 1398 کل کشور، به کمک های دیوان محاسبات کشور در شرایط کنونی بودجه اشاره کرد و افزود: دیوان محاسبات در موضوع فرارهای مالیاتی، خلق درآمدها، صرفه جویی و موضوعات مشابه گزارش های متقنی را تهیه و در اختیار دولت قرار خواهد داد.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۷ تير
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/