دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
رسول خدا (صلّی الله علیه و ‌آله و سلّم): داناترین مردم كسی است كه دانش ديگران را به دانش خود بيفزايد.                 سال 1398سال رونق تولید                          کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
پیام تسلیت رئیس کل دیوان محاسبات کشور در پی وقوع حادثه سیل در برخی از مناطق کشور
1398/01/10

باسمه تعالی

بارش های اخیر باران در نقاط مختلف کشور، بخصوص در تعدادی از شهرستانهای استان گلستان و مازندران، شهر شیراز و نقاطی در غرب کشور تبدیل به سیل و حادثه ای شد که متاسفانه در پی آن تنی چند از هموطنان جان باختند و تعدادی نیز مجروح شدند. همچنین برخی از زیرساختها، مستحدثات عمومی، منازل مسکونی و بسیاری از زمینهای کشاورزی و باغات نیز در این حادثه آسیب دیدند و خانواده های زیادی متحمل خسارت شدید شدند.
اینجانب ضمن ابراز همدردی با خانواده های داغدار از خداوند متعال برای درگذشتگان رحمت و مغفرت و برای مجروحان شفای عاجل مسئلت می نمایم.
پیشگیری، کنترل و نظارت دقیق در اینگونه حوادث طبیعی امری مهم و ضروری است و انتظار می رود مسئولان امر با دقت و سرعت عمل نسبت به کاهش اثرات آن تلاش نمایند. همچنین مدیران کل دیوان محاسبات استانها مقرر است موضوع سیل را در قالب حسابرسی عملکرد زیست محیطی بطور دقیق بررسی نموده و اقدامات لازم و قانونی را در این خصوص بعمل آورند.
 
عادل آذر
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۸ خرداد
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/