دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
رسول خدا (صلّی الله علیه و ‌آله و سلّم): داناترین مردم كسی است كه دانش ديگران را به دانش خود بيفزايد.                 سال 1398سال رونق تولید                          کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
برگزاری آخرین جلسه شورای دیوان محاسبات کشور در سال 1397
1397/12/26

آخرین جلسه شورای دیوان محاسبات در سال 1397 به ریاست آقای دکتر عادل آذر و با حضور دادستان، مستشاران، معاونان دیوان و دادسرا، مشاوران رئیس کل و مدیران کل حوزه ریاست، حراست، استان تهران و روابط عمومی و امور بین الملل برگزار شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل؛ در این جلسه رئیس کل دیوان محاسبات کشور بطور خلاصه به ارزیابی عملکرد این دیوان در یکساله 1397 پرداخت و ضمن برشمردن نقاط آسیب و قوت فعالیت های دیوان محاسبات در حوزه فعالیت های درون و برون سازمانی از جمله ارتباط با ذینفعان، از زحمات کلیه مدیران و پرسنل تشکر و قدر دانی نمود.
دادستان دیوان محاسبات نیز با بررسی مصادیقی از چالش های دیوان محاسبات کشور در سال گذشته، اشعار داشت: که در سایه مدیریت رئیس کل دیوان محاسبات این چالش ها به فرصت تبدیل شده و موجب شفافیت و تبیین بهتر فعالیت های سازمان گردید. ایشان  در خاتمه از زحمات کارکنان دیوان و دادسرا تشکر و قدردانی نمود. در ادامه  تعدادی از حاضرین در جلسه به طرح دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند.
 

 
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۷ تير
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/