دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم :خدایا نعمت سرزندگی و کوشایی را به ما ارزانی دار و از سستی، تنبلی، ناتوانی، بهانه آوری، زیان، دل مردگی و ملال محفوظمان دار.                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی                               EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
رئیس کل دیوان محاسبات کشور به استان خراسان شمالی سفر کرد
1397/12/12
آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور با همراهی آقای داودی معاون فنی و حسابرسی امور عمومی و اجتماعی و آقای شمس مدیرکل هماهنگی استان ها با هدف دیدار با کارکنان دیوان محاسبات استان و تبیین سیاست های کلی سازمان به استان خراسان شمالی سفر کرد و مورد استقبال استاندار خراسان شمالی، معاونین ایشان و جمعی از مقامات استانی قرار گرفت.
 
 
 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، آقای دکتر عادل آذر در این سفر ابتدا با حضرت آیت ا... یعقوبی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر بجنورد دیدار کرد و سپس در جلسه شورای اداری استان شرکت نمود. ایشان در این جلسه، به تبیین سیاست های کلی و راهبردی دیوان محاسبات کشور پرداخت و موضوعاتی از قبیل؛ توجه به مشاوره های دیوان محاسبات با تاکید بر کنترل های داخلی و حسابرسی عملکرد، هزینه کرد مالیات بر ارزش افزوده در شهرها، مبارزه با زمین خواری، تلاش برای ارتقای سلامت نظام اداری و گزارش تفریغ بودجه را مورد تاکید قرار داد.
 
 
 همچنین آقای دکتر عادل آذر در فضایی صمیمی با کارکنان دیوان محاسبات استان دیدار کرد و در پایان در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه اترک خراسان شمالی حضور یافت.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ شنبه ۳ فروردين
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/