دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
رسول خدا (صلّی الله علیه و ‌آله و سلّم): داناترین مردم كسی است كه دانش ديگران را به دانش خود بيفزايد.                 سال 1398سال رونق تولید                          کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
کارگاه آموزشی بازآموزی یافته‌های نظارتی ایران(بینا) در دیوان محاسبات استان فارس برگزار شد
1397/10/12

به منظور آشنایی مدیران دستگاه های اجرایی با قوانین محاسباتی، کارگاه آموزشی بازآموزی یافته های نظارتی ایران(طرح بینا) با حضور آقایان بیت عفری سرپرست معاونت فنی و حسابرسی امور اقتصادی و زیربنایی، عمرانی معاون دادستان، مظفری مدیرکل دفتر آموزش و بهسازی منابع انسانی و مبینی مدیرکل دیوان محاسبات فارس برگزار شد.
 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات کشور، در این کارگاه آموزشی که با شرکت 350 نفر از مدیران کل دستگاه های اجرایی، ذیحساب ها، مدیران عامل، اعضای هیات مدیره شرکت های دولتی، مدیران مالی، شهرداران و فرمانداران استان برگزار گردید، مدیرکل دیوان محاسبات استان فارس در خصوص برگزاری این کارگاه آموزشی گفت: در طرح بینا یافته‌هایی که در حوزه نظارت و رسیدگی دادسرای دیوان محاسبات کشور استخراج شده و تخلفاتی که بیشترین آمار را دارد، آسیب شناسی می‌شود. وی تصریح کرد: هدف از اجرای طرح بینا حفاظت از سرمایه‌های معنوی مدیران دستگاه‌های اجرایی است تا پرونده قضایی برای آن‌ها تشکیل نشود.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۸ خرداد
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/