دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم :خدایا نعمت سرزندگی و کوشایی را به ما ارزانی دار و از سستی، تنبلی، ناتوانی، بهانه آوری، زیان، دل مردگی و ملال محفوظمان دار.                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی                               EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
گزارش تفریغ بودجه سال 1396 بزودی تقدیم مجلس شورای اسلامی خواهد شد
1397/10/05

با بررسی تبصره ها و ماده واحده های بودجه سال 1396 کل کشور، گزارش تفریغ بودجه سال مذکور در هفته های آتی تقدیم مجلس شورای اسلامی خواهد شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل؛  تهیه گزارش تفریغ بودجه سال 1396 کل کشور طبق زمانبندی و دستورالعمل های مربوط که از اردیبهشت ماه سال جاری با تلاش کلیه ارکان دیوان محاسبات کشور آغاز شده است مراحل پایانی خود را طی می کند و در موعد مقرر قانونی تقدیم مجلس شورای اسلامی خواهد شد.
برای بررسی گزارش تفریغ بودجه سال 1396 تاکنون بیش از 20 جلسه کارگروه تخصصی و هیات عمومی دیوان محاسبات کشور با حضور رئیس کل، دادستان، معاونین، مستشاران، مدیران کل حوزه های مرتبط، حسابرسان کل و کارشناسان فنی تشکیل شده است.
شایان ذکر است گزارش تفریغ بودجه ماحصل بررسی و رسیدگی کامل به نحوه اجرای بندها واجزاء قانون بودجه کل کشور شامل کلیه دریافتها، پرداختها، اعتبارات، بودجه شرکتها، وزارتخانه ها و موسسات دولتی به تفکیک سازمانهای اصلی و دستگاههای تابعه است که با هدف ارزیابی ایفای مسؤولیت پاسخگویی مالی و عملیاتی بخش دولتی از نظر رعایت قوانین و مقررات توسط دستگاههای اجرایی استفاده کننده از بودجه کل کشور تنظیم می گردد. این گزارش واجد اهمیت ویژه ای بوده به نحویکه ارائه بهنگام و متقن آن نقش موثر وراهبردی در تدوین وتصویب قانون بودجه آتی داشته و موجبات برقراری نظم و انضباط مالی و قانون گرایی در نظام مالی کشور را فراهم می نماید.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ شنبه ۳ فروردين
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/