دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
امام محمد باقر(ع) :هر چیزی بهاری دارد و بهار قرآن ماه رمضان است.                 سال 1398سال رونق تولید                          کلید حل مشکلات اقتصادی، توسعه تولید ملی است.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
افتتاح خانه های احداث شده توسط کارکنان دیوان محاسبات کشور در روستاهای شهرستان سرپل ذهاب
1397/08/07

مراسم افتتاحیه 60 واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب که با مشارکت کارکنان دیوان محاسبات کشور در 6 روستای این شهرستان ساخته شده است، با حضور آقای دکتر بهاری فر معاون امور اجرایی و پشتیبانی دیوان محاسبات کشور، آقای خدرویسی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، آقای دکترحاتمی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری کرمانشاه و ماموستا آزادی امام جمعه روستای کوئیک حسن در این روستا برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در این مراسم آقای دکتر بهاری فر ضمن عرض تسلیت مجدد به خانواده های داغدار زلزله زده استان کرمانشاه، همدلی کارکنان دیوان محاسبات کشور با این خانواده ها را خداپسندانه دانست و خاطر نشان کرد: دیوان محاسبات کشور تا بازسازی کامل مناطق زلزله زده استان آنها را همراهی خواهد کرد.
در این مراسم همچنین، آقای خدرویسی از کار پسندیده کارکنان و مسئولین دیوان محاسبات در مشارکت برای احداث 60 واحد منزل مسکونی برای مددجویان کمیته امداد در مناطق زلزله زده تشکر کرد و آن را الگوی مناسبی برای کارکنان سایر دستگاه های اجرایی برشمرد.
در ادامه، آقای دکتر حاتمی ضمن تشکر از کارکنان دیوان محاسبات، پیام قدردانی مردم سرپل ذهاب از آنان را ابلاع نمود.
همچنین ماموستا آزادی با اعلام اینکه در زلزله آذرماه 1396 ، این روستا به طور کامل تخریب و 157 نفر از مردم آن جان باختند، بازسازی مناطق زلزله زده را حاصل برادری و تلاش و کار شبانه روزی مردم و مسئولین دانست.
در پایان آقای دکتر بهاری فر با همراهی آقایان سیدمحمدرضا طباطبایی سرحسابرس ارشد امور اقتصادی و زیربنایی، مجتبی حلاج زمان کارشناس دفتر مرکزی حراست دیوان محاسبات کشور و با حضور آقایان خدرویسی، دکترحاتمی و ماموستا آزادی به صورت نمادین برخی از واحدهای مسکونی ساخته شده را افتتاح نمود.
شایان ذکر است؛ تعداد 1400 نفر از مقامات، کارکنان رسمی، پیمانی، شرکتی و قراردادی دیوان محاسبات کشور از ستاد و استان ها در احداث این واحدهای مسکونی مشارکت داشته اند.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۸ جمعه ۳ خرداد
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/