دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم :خدایا نعمت سرزندگی و کوشایی را به ما ارزانی دار و از سستی، تنبلی، ناتوانی، بهانه آوری، زیان، دل مردگی و ملال محفوظمان دار.                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی                               EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
برگزاری دوره آموزشی پدافند غیرعامل در دیوان محاسبات کشور
1397/06/19

دوره آموزشی پدافند غیرعامل به همت دفتر مرکزی حراست و دفتر آموزش و بهسازی منابع انسانی در جهت آشنایی کارکنان دیوان محاسبات کشور با اصول و مفاهیم پدافند غیر عامل روز یکشنبه 18 شهریور با تدریس آقای دکتر ناصر صدر برگزار شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل؛ آقای دکتر ناصر صدر مدرس دوره آموزشی پدافند غیرعامل در جمع کارکنان دیوان محاسبات کشور به تعریف، شناخت کلی از ماموریت ها و مفاهیم اصلی پدافند غیر عامل پرداخت و مولفه های امنیت ملی و دفاع غیر عامل را تشریح کرد. ایشان در ادامه تغییر ماهیت تهدیدات دشمن و الزامات قانونی را دو عامل اصلی اهمیت پدافند غیر عامل برشمرد و در ادامه با توجه به اهمیت دفاع در قرآن کریم، به تشریح انواع تهدیدات و راهکارهای پدافند غیرعامل در مقابله با این تهدیدات در شرایط امروز کشورها پرداخت .
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۹ اسفند
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/