دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم می فرمایند:فاطمه (سلام الله علیها) پاره تن، نور چشم و میوه دل من است.                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی                               EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
برگزاری برنامه «درس هایی از قرآن » حجت الاسلام و المسلمین قرائتی با موضوع «نظارت و بیت المال» در دیوان محاسبات کشور
1397/05/01

برنامه «درس هایی از قرآن » حجت الاسلام و المسلمین قرائتی با موضوع «نظارت و بیت المال» با حضور رئیس کل، دادستان، مستشاران، معاونان، مدیران و کارکنان دیوان محاسبات کشور روز یکشنبه 31 تیرماه برگزار شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل؛ در این برنامه حجت الاسلام و المسلمین قرائتی به تبین« بیت المال» و بیان ویژگی های ناظران بیت المال از دیدگاه فرهنگ قرآنی و سیره امام علی(ع) پرداخت.
ایشان در بخشی از سخنان خود وجود دست درازی به بیت المال در کشور را ناشی از عدم ایمان قوی عنوان کردو افزود: به نظر می رسد علیرغم تعدد دستگاه های نظارتی در کشور، همچنان تخلفات وجود داشته و دستگاه های نظارتی بایستی با استفاده از افراد متخصص و متعهد موجبات شفاف سازی را فراهم نموده و از گسترش فساد مالی و در نتیجه دست درازی بیشتر به بیت المال پیشگیری نمایند.
وی در ادامه به برخی از ویژگی ها و خصوصیات ناظران بیت المال از دیدگاه امام علی(ع) پرداخت و دیده شدن خدمات دستگاه های اجرایی کشور و همچنین شناسایی نقاط ضعف و قوت این دستگاه ها را از برکات نظارت دستگاه های نظارتی عنوان کرد.
حجت السلام و المسلمین قرائتی در پایان سخنان خود همه افراد جامعه را مسئول در امر نظارت دانست به نحوی که هیچ فردی از آن شانه خالی نکند و و این نظارت همگانی همراه با دلسوزی باشد .
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ جمعه ۳ اسفند
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/