دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
محبّت ما اهل بيت سبب ريزش گناهان است، چنان‏كه باد برگ درختان را مى‏ريزد. امام حسين (ع)                              مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی  EnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
پیام تشکر رئیس کل دیوان محاسبات کشور از همکاران به مناسبت حضور باشکوه در مراسم دیدار با مقام معظم رهبری
1397/04/02
 
آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور از حضور باشکوه و به یاد ماندنی همکاران دیوان محاسبات کشور در مراسم دیدار با مقام معظم رهبری تقدیر و تشکر کرد. در این پیام آمده است:
 
«با صلوات بر محمّد و آل محمّد»
" پیام تشکّر رئیس کل دیوان محاسبات کشور از همکاران "

الحمداللّه رب العالمین


خداوند سبحان را شکرگزارم که این سعادت را عنایت فرمود تا سرانجام، تلاش‌ها و پیگیری‌های مستمر، برای محقّق کردن آرزوی دیرینه دیدار کارکنـان دیوان محاسبات کشور با مقام معظّم رهبری به نتیجه رسید و توفیق زیارت رهبر معظّم انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مدظلّه العالی) حاصل شد.
برخود لازم می دانم؛ ضمن شکرگزاری به درگاه حق تعالی، از تک تک همکاران دیوان محاسبات کشور جهت حضور با شکوه و مشارکت بیاد ماندنی و همراه با عشق و شور شما همکاران در این مراسم شکوهمند، تشکّر و قدردانی نمایم.
توفیق روزافزون همکاران بزرگوار را در تحقّق فرامین مقام معظّم رهبری (مدظلّه العالی) و اهداف متعالی جمهوری اسلامی ایران و خدمت به دیوان محاسبات کشور از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

عـــادل آذر
 
 
 
 
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ سه شنبه ۲۰ آذر
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/