دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
نیکی و احسان، زکات نعمت هاست . امام جعفر صادق(ع)                             مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی  EnglishEnglish
/ اخبار دیوان
/
/
/
مديرکل جديد ديوان محاسبات استان زنجان معرفي شد
1396/04/27
مراسم تودیع و معارفه مدیرکل دیوان محاسبات استان زنجان با حضور آقای دکتر منتی نژاد، معاون حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه دیوان محاسبات کشور، استاندار زنجان، معاونین استاندار، مدیران کل و ذیحسابان دستگاه های اجرایی استان در محل ساختمان استانداری برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در این جلسه آقای دکتر منتی نژاد ضمن تشریح عملکرد دیوان محاسبات کشور، دیوان محاسبات استان زنجان را در مبارزه با زمین خواری از جمله استان های پیشرو در سطح کشور برشمرد و اظهار داشت: رتبه دیوان محاسبات استان زنجان از نظر گزارش های حسابرسی و تفریغ بودجه در سنوات اخیر ارتقاء یافته است.
معاون حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه دیوان محاسبات کشور روح حاکم بر شعار محوری دیوان محاسبات کشور را نظارت هوشمند دانست و گفت: دیوان محاسبات رویکردهای نوین نظارتی در انجام وظایف دارد و آن نظارت هوشمند است.
آقای دکتر منتی نژاد با تاکید بر اینکه مدیران باید از نگرش سنتی فاصله بگیرند، اظهار داشت: نظارت هوشمند به منظور فاصله گرفتن از مچ گیری، ورود قبل از خرج کرد، ارائه راهکار به مدیران و مسئولان و برداشت درست از قوانین در راستای توسعه کشور می باشد.
معاون حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه دیوان محاسبات اظهار داشت: باید از ذیحسابان، استانداران، مدیران مالی و روسای دستگاه های اجرایی صیانت کرد و با ارائه راهکارهای قانونی موانع را از پیش رو برداشت.
همچنین ایشان از تشکیل کمیته مشترک پیگیری مشکلات دستگاه های اجرایی خبر داد و خاطرنشان کرد: رویکرد مچ گیری در اقدامات دیوان محاسبات و این کمیته وجود ندارد و مشاوره های قبل از انجام هزینه به منظور پاسداری از بیت المال صورت می گیرد.
در این مراسم همچین آقای بازگشا مدیرکل جدید دیوان محاسبات زنجان برنامه های خود را تابع سیاست های رئیس کل دیوان محاسبات کشور دانست و ارزیابی عملکرد استان در پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی را از محورهای اصلی برنامه حسابرسی در سال 1396 بر شمرد.
 
در پایان، طی حکمی از سوی آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور، آقای بازگشا به عنوان مدیرکل جدید دیوان محاسبات استان زنجان معرفی و از زحمات آقای حاتم نیکخو مدیرکل سابق این اداره کل تقدیر و تشکر شد.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ شنبه ۳۰ تير
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/