دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
نیکی و احسان، زکات نعمت هاست . امام جعفر صادق(ع)                             مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی  EnglishEnglish
/ اخبار دیوان
/
/
/
مديرکل جديد ديوان محاسبات استان همدان معرفي شد
1396/04/21
مراسم تودیع و معارفه مدیرکل دیوان محاسبات استان همدان با حضور آقای دکتر منتی نژاد معاون حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه، آقای شمس مدیرکل هماهنگی استانها، معاونین استاندار، مدیران کل، ذیحسابان و مدیران مالی دستگاه های اجرایی استان همدان در سالن اجتماعات مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری سازمان برنامه و بودجه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات کشور؛ در این مراسم آقای دکتر منتی نژاد با اشاره به شعار سال مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، جامه عمل پوشاندن به اقتصاد مقاومتی را در سایه مدیریت جهادی دانست و متذکر شد که می توان با توانمند سازی های داخلی، تنقیح قوانین و مقررات کارشناسی شده، افزایش آگاهی مدیران دستگاه های اجرایی، و نظارت مستمر از تخلفات دستگاه های اجرایی جلوگیری نمود.
معاون حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه دیوان محاسبات کشور با اشاره به مقایسه نحوه مدیریت و بهره برداری بخش دولتی با بخش خصوصی، گفت: بخش دولتی کشور را گران اداره می کند.

همچین آقای دکتر منتی نژاد به همراه مدیران کل سابق و جدید دیوان محاسبات همدان با آقای نیکبخت استاندار همدان ملاقات نمود. در این جلسه آقای نامداری مدیرکل پیشین دیوان محاسبات استان گزارشی از عملکرد و اقدامات خویش در دوران تصدی مدیریت این مجموعه ارائه کرد و سپس آقای قیاسی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری همدان ضمن تبیین جایگاه و نقش موثر دیوان محاسبات کشور، مجموعه دیوان محاسبات را متشکل از کارشناسان متخصص و متعهد و تاثیرگذار در توسعه و پیشرفت استان ها دانست و پاکدستی و سلامت مدیران دیوان محاسبات را مثال زدنی خواند.
در پایان مراسم آقای نیکخو مدیرکل جدید دیوان محاسبات استان ضمن بیان برنامه های خویش با حکم آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور به عنوان مدیرکل جدید دیوان محاسبات استان همدان منصوب گردید.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۸ تير
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/