دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
نیکی و احسان، زکات نعمت هاست . امام جعفر صادق(ع)                             مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی  EnglishEnglish
/ اخبار دیوان
/
/
/
مراسم توديع و معارفه مديرکل ديوان محاسبات استان کرمانشاه برگزار شد
1396/04/21
مراسم تودیع و معارفه مدیران کل دیوان محاسبات استان کرمانشاه با حضور آقای دکتر منتی نژاد معاون حقوقی، امور مجلس و تفریغ بودجه دیوان محاسبات کشور، آقای شمس مدیرکل هماهنگی امور استان ها، آقای مهندس رحیمی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، مدیران و ذیحسابان دستگاه های اجرایی استان و همکاران دیوان محاسبات استان کرمانشاه در محل سالن جلسات سازمان برنامه و بودجه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در این مراسم آقای دکتر منتی نژاد با اشاره به خصایص مدیران سابق و فعلی دیوان محاسبات استان کرمانشاه، دو رویکرد اصلی دیوان محاسبات کشور را در حوزه حسابرسی عملکرد و اقتصاد مقاومتی تبیین کرد و روح حاکم بر اجرای برنامه های فوق را تعامل با دستگاه های اجرایی دانست. ایشان همچین تاکید نمود که سیاست و تمرکز دیوان محاسبات باید بر حسابرسی و نظارت مستمر با رویکرد توسعه همه جانبه کشور باشد.
معاون حقوقی، امور مجلس و تفریغ بودجه دیوان محاسبات کشور جایگاه استان کرمانشاه را مهم دانست و خواستار حمایت از مدیران جسوری شد که در محدودیت های مالی حاضر ریسک می کنند و تاکید نمود که چابکی و انعطاف را نباید از آنها گرفت.
در ابتدای این مراسم آقای خلیلی مدیرکل سابق دیوان محاسبات استان به ارائه گزارشی از عملکرد این اداره کل پرداخت و در ادامه، آقای مهندس رحیمی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری با اشاره به وضعیت خاص استان کرمانشاه و وجود معضل بیکاری در این استان، گفت: ظرفیت ها و پتانسیل عظیم استان شامل معادن بزرگ قیر و سنگ، کشاورزی، مسیر ورود به عتبات عالیات و غیره می تواند باعث رشد استان و کاهش بیکاری شود و امیدواریم دیوان محاسبات با نگاه توسعه گرایانه و همراهی و تعامل با دستگاه های اجرایی موجبات پیشرفت و توسعه این استان را هموار نماید.در ادامه این مراسم آقای علمداری مدیرکل جدید دیوان محاسبات استان کرمانشاه به بیان برنامه ها و اولویت های کاری خود در چارچوب شعار محوری دیوان محاسبات کشور پرداخت و افزود: دیوان محاسبات استان با تعامل و همکاری با دستگاه های اجرایی استان در قالب قوانین و مقررات و اجرای برنامه های آموزشی، مذاکره و تعامل، بازدید از پروژه ها و مشاوره به مدیران تمام توان خود را برای توسعه استان به کار خواهد بست.
در پایان این مراسم طی حکمی از سوی آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور، آقای محمد علمداری به عنوان مدیرکل دیوان محاسبات کرمانشاه معرفی شد و از زحمات آقای خلیلی مدیرکل پیشین تقدیر و تشکر بعمل آمد.
در حاشیه این مراسم، آقای دکتر منتی نژاد و هیات همراه با حضور در دفتر امام جمعه با حضرت آیت اله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار حضرت آیت اله علما با ارزشمند دانستن وظایف دیوان محاسبات، تاکید کرد: قوام نظام و انقلاب به این است که همه ما وظایفمان را به نحو شایسته انجام دهیم. لذا انتظار می رود دیوان محاسبات وظایف نظارتی و حراست از بیت المال را بصورت مطلوب و موثر انجام دهد.
همچنین در این سفر، آقای دکتر منتی نژاد و هیات همراه با حضور در استانداری با آقای دکتر رازانی استاندار کرمانشاه دیدار کرد. در این دیدار در خصوص وظایف و جایگاه دیوان محاسبات در جهت تقویت و ارتقاء توانمندی دستگاه های اجرایی، استقرار انضباط مالی و راه های پیشگیری از تخلفات بحث و تبادل نظر شد.
گفتنی است؛ این مراسم در صدا و سیمای مرکز استان و خبرگزاری ها بازتاب رسانه ای داشته است.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۸ تير
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/