دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
آن کسی که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسی که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است . حضرت امام رضا(ع)                             مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی  EnglishEnglish
/ اخبار دیوان
/
/
/
مديرکل ديوان محاسبات البرز توديع و معارفه شد
1396/02/13
مراسم تودیع و معارفه مدیرکل دیوان محاسبات استان البرز با حضور آقای دکتر منتی نژاد معاون حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه و آقای شمس مدیرکل هماهنگی استان ها در سالن اجتماعات دیوان محاسبات استان البرز برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات کشور، در این جلسه آقای دکتر منتی نژاد ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، گفت: رویکرد رئیس کل دیوان محاسبات کشور حرکت به سمت جایگاه واقعی این سازمان و انجام تخصصی و حرفه ای وظایف و خروج از انجام فعالیت های ویترینی و سنتی است.
در ادامه این جلسه، آقای شراهی مدیرکل جدید دیوان محاسبات استان ضمن ابراز خرسندی از حضور در دیوان محاسبات البرز، مبنای کاری دیوان را منویات مقام معظم رهبری و سیاست های رئیس کل دیوان محاسبات دانست و گفت: در زمینه اقتصاد مقاومتی هر جا نیاز به راهنمایی دستگاه های اجرایی باشد با رعایت قوانین و مقررات و حفظ اقتدار دیوان، پیش قدم خواهیم بود.
در پایان مراسم طی حکمی از طرف آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور، آقای شراهی به عنوان مدیرکل دیوان محاسبات استان البرز معرفی شد و از زحمات آقای نبی اله کرمی مدیرکل سابق دیوان محاسبات استان تقدیر و تشکر گردید.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/