دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
آن کسی که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسی که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است . حضرت امام رضا(ع)                             مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی  EnglishEnglish
/ اخبار دیوان
/
/
/
مراسم توديع و معارفه مديرکل ديوان محاسبات استان مرکزي برگزار شد
1396/02/12
مراسم تودیع مدیرکل سابق و معارفه سرپرست جدید دیوان محاسبات استان با حضور آقای دکتر منتی نژاد معاون حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه دیوان محاسبات كشور با همراهی آقای شمس مدیرکل امور هماهنگی استان ها و با شرکت کلیه کارکنان دیوان محاسبات استان در محل سالن جلسات دیوان محاسبات استان مرکزی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات کشور، در این مراسم طی احکامی جداگانه از سوی آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور، آقای میرابراهیم به عنوان سرپرست جدید دیوان محاسبات استان مرکزی منصوب و از زحمات آقای محسنی زاده مدیرکل سابق دیوان محاسبات استان مرکزی تقدیر و تشکر شد.
در این جلسه آقای دکتر منتی نژاد معاون حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه دیوان محاسبات كشور ضمن ابلاغ احکام، از مدیرکل وقت دیوان محاسبات استان تقدیر کرد و به تبیین سیاست های جدید دیوان محاسبات کشور در نحوه رسیدگی و حسابرسی و نگاه برنامه محور به امور جهت ارتقای سطح کیفی یافته ها و گزارشات حسابرسي پرداخت و افزود: در راستای تحقق سياست پيشگيرانه، مقتدرانه و هدايتگرانه، برنامه ريزي دقیق جهت ارتقای جايگاه ديوان محاسبات كشور از مهمترين انتظارات ما از ديوان محاسبات استان ها مي باشد.
گفتنی است، آقای میرابراهیم سرپرست جدید دیوان محاسبات از زحمات و تلاش های آقای محسنی زاده که به مقام بازنشستگی نائل گردید، تقدیر و تشکر کرد.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/