دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
آن کسی که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن کسی که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است . حضرت امام رضا(ع)                             مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی  EnglishEnglish
/ اخبار دیوان
/
/
/
مسابقات فوتسال جام ولايت (9) با حضور آقاي دکتر عادل آذر در مازندران آغاز شد
1396/02/04
مراسم افتتاحیه مسابقات فوتسال جام ولایت(9) یادمان شهدای مدافع حرم با حضور آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور و شرکت 30 تیم از دیوان محاسبات ستاد و استان های سراسر کشور به میزبانی استان مازندران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در این دوره از مسابقات که با حضور آقایان دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور، دکتر یوسف نژاد عضو هیات رئیسه مجلس و نماینده ساری در مجلس شورای اسلامی، دکتر فلاح استاندار مازندران و همچنین برخی از مدیران استانی آغاز گردید، 300 نفر از کارکنان دیوان محاسبات استان های سراسرکشور تا هفتم اردیبهشت ماه به رقابت خواهند پرداخت.
در مراسم افتتاحیه این دوره از مسابقات، آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور ضمن تقدیر و تشکر از برگزارکنندگان این مراسم و مسئولین استانی، به تشریح شعار سال 1396 مبنی بر «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» و همچنین شعار داخلی دیوان محاسبات با عنوان«همدلی، نشاط، انضباط و جدیت در تعالی دیوان محاسبات کشور» پرداخت و بر اهمیت حفظ و حراست از بیت المال تاکید نمود.
آقای دکتر عادل آذر در ادامه با اشاره به اهمیت ورزش در محیط های اداری، اظهار داشت: دیوان محاسبات کشور در صدد است شادی و نشاط را در بین همکاران و خانواده آنها توسعه دهد.
رئیس کل دیوان محاسبات کشور در پایان سخنان خویش با توجه به نامگذاری این دوره از مسابقات جام ولایت به نام«شهدای مدافع حرم» به بیان رشادت های این شهدا پرداخت و افزود: استان مازندران با تقدیم 39 شهید مدافع حرم بالاترین آمار شهدای مدافع حرم را در کل کشور داراست و این برای دلیر مردان این مرز و بوم مایه مباهات است.
در ادامه این مراسم، آقای دکتر ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران ضمن تشکر و قدردانی از دومین حضور رئیس کل دیوان محاسبات کشور در استان مازندران، گفت: تغییر سیاست ها و رویکردهای دیوان محاسبات در بین دستگاه های اجرایی مشهود و قابل تحسین است. دیوان محاسبات به عنوان یک همراه امین، متعهد و متخصص عمل می کند و دستگاه های اجرایی نیز از این جایگاه استقبال و بخوبی از این ظرفیت استفاده می کنند.
گفتنی است در آغاز این مراسم آقای پری پور مدیرکل دیوان محاسبات استان به رئیس کل دیوان محاسبات کشور و کلیه مقامات و میهمانان حاضر در مراسم خوشامد گفت و از دست اندرکاران برگزاری این مسابقات قدردانی نمود.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/