دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
نیکی و احسان، زکات نعمت هاست . امام جعفر صادق(ع)                             مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی  EnglishEnglish
/ اخبار دیوان
/
/
/
ديدار و گفتگوي صميمانه روساي سابق ديوان محاسبات کشور با دکتر عادل آذر
1396/05/11
روز سه شنبه جناب آقایان حاج آقا ایرج صفاتی دزفولی، مهندس سید کاظم میرولد، دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی و دکتر امین حسین رحیمی روسای دوره های پیشین دیوان محاسبات کشور با دعوت آقای دکتر عادل آذر و با هدف تبادل تجربیات در نشستی صمیمانه به گفتگو و اظهار نظر در مورد وضعیت و عملکرد ادوار دیوان محاسبات کشور پرداختند.
استقبال آقای دکتر عادل آذر از حاج آقا صفاتی دزفولی
رئیس کل دیوان محاسبات کشور در دوره دوم و سوم پس از انقلاب اسلامی
 
 استقبال آقای دکتر عادل آذر از آقای مهندس  میرولد 
رئیس کل دیوان محاسبات کشور در دوره پنجم و ششم پس از انقلاب اسلامی
 
 
 استقبال آقای دکتر عادل آذر از آقای دکتر رحمانی فضلی
رئیس کل دیوان محاسبات کشور در دوره هشتم و نهم پس از انقلاب اسلامی
 
 
استقبال آقای دکتر عادل آذر از آقای دکتر رحیمی
رئیس کل دیوان محاسبات کشور در دوره دهم پس از انقلاب اسلامی
 
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل؛ در این نشست آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور روسای سابق و اسبق دیوان محاسبات کشور، از تمامی زحمات و تلاش های ارزشمند آنها که موجب ارتقاء سطح کارآمدی دیوان محاسبات تا زمان حال شده است، قدردانی کرد.
در ادامه هر یک از میهمانان ضمن قدردانی از ابتکار عمل آقای دکتر عادل آذر در برگزاری این نشست به تبادل نظر در زمینه فعالیت ها و برنامه های پیشین و آتی دیوان محاسبات کشور پرداختند. آنچه در این نشست روسای پیشین دیوان محاسبات بر آن تاکید داشتند فعالیت های ارزنده و اثرگذار دیوان و انجام موفقیت آمیز برنامه های پیشگیرانه در صیانت از بیت المال و تداوم این سیاست با استفاده بهینه از پرسنل متخصص، حرفه ای، کارآمد و پرتلاش در دیوان محاسبات کشور بود و ضرورت تقویت پرسنل متعهد، متخصص و سخت کوش دیوان و بهینه سازی فرآیندهای رسیدگی در دیوان مورد تاکید قرار گرفت تا امر صیانت از بیت المال به بهترین وجه ممکن انجام شود.
در پایان این نشست روسای پیشین دیوان محاسبات برای دکتر عادل آذر در مسئولیت خطیر صیانت از بیت المال آرزوی توفیق و سربلندی کردند و پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاءبه همراهی مقامات دیوان؛ دادستان، معاونان و مستشاران در فضایی صمیمانه از روسای سابق دیوان محاسبات به صرف شام پذیرایی بعمل آمد.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ شنبه ۳۰ تير
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/