دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
نیکی و احسان، زکات نعمت هاست . امام جعفر صادق(ع)                             مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی  EnglishEnglish
/ اخبار دیوان
/
/
/
روساي ديوان محاسبات کشورهاي ايران و تايلند ياداشت تفاهم همکاري امضا کردند
1396/04/31
متعاقب سفر رئیس دیوان محاسبات کشور تایلند به ایران در راستای بسط و توسعه همکاری های فنی و آموزشی، یادداشت تفاهم همکاری بین دیوان محاسبات کشورهای ایران و تایلند به امضای روسای دو دیوان رسید.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، آقای دکتر عادل آذر رئیس کل دیوان محاسبات کشور امضای این یادداشت تفاهم را سرآغاز همکاری های حرفه ای، فنی و انتقال تجارب بین دیوان محاسبات دو کشور دانست و گفت: دو کشور ایران و تایلند همکاری های دو جانبه و دوستانه خوبی دارند و امیدوارم این یادداشت تفاهم مبنای گسترش همکاری های بین دیوان محاسبات دو کشور باشد.
رئیس کل دیوان محاسبات کشور گفت: عملیاتی کردن این تفاهم نامه می تواند در انتقال تجارب و دانش دیوان محاسبات تایلند در حوزه های حسابرسی زیست محیطی و گردشگری به عنوان یکی از چالش های اساسی کشور ایران کمک شایانی باشد.
در ادامه این مراسم آقای چایی سیت تراچوتام رئیس دیوان محاسبات تایلند ضمن تشکر از آقای دکتر عادل آذر بخاطر میهمان نوازی گرم، دعوت برای بازدید از دیوان محاسبات کشور و شرکت در کنفرانس بودجه ریزی بر مبنای عملکرد، گفت: امضای این یادداشت تفاهم به تقویت روابط میان دیوان محاسبات دو کشور ایران و تایلند، بهبود حسابرسی دولتی، ارتقای علمی دو دیوان و کاهش هزینه های دولت کمک خواهد کرد.
رئیس دیوان محاسبات تایلند ضمن قدردانی از پیشنهاد ایران برای امضای این یادداشت تفاهم، اظهار امیدواری کرد که اجرای این تفاهم نامه به نفع همگان باشد.
در ادامه این جلسه، آقای گایالا سفیر پادشاهی تایلند در تهران، ضمن اظهار خشنودی از حضور در این جلسه، افزود: دیوان محاسبات دو کشور برای تعیین مسیر همکاری های فنی و امضای یادداشت تفاهم گام مهمی برداشته اند. این اولین یادداشت تفاهم بین دو کشور در دوران سفارت بنده در ایران می باشد و تمام تلاش خود را برای امضای یادداشت تفاهم های دیگر بجزحوزه حسابرسی بین دو کشور به کار خواهم بست و یقینا توسعه همکاری بین دیوان محاسبات دو کشور ایران و تایلند به افزایش دوستی و همکاری های دو جانبه در سایر حوزه ها خواهد انجامید.
در پایان این مراسم، یاداشت تفاهم همکاری بین دو کشور به امضای روسای دیوان محاسبات ایران و تایلند رسید.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ شنبه ۳۰ تير
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/