دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
هر روز که در آن از خداوند نافرمانی نشود عید است . حضرت امیرالمومنین امام علی(ع)                             مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند . مقام معظم رهبری                               سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی  EnglishEnglish
/ اخبار دیوان
/
/
/
تقدير و تشکر عضو هيات تحقيق و تفحص صندوق ذخيره فرهنگيان از ديوان محاسبات کشور
1396/03/23
آقای دکتر جبار کوچکی نژاد نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو هیات تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان از همکاری های دیوان محاسبات کشور در روند تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان تشکر و قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل دیوان محاسبات کشور و به نقل از خبرگزاری فارس؛ آقای کوچکی نژاد نماینده مجلس شورای اسلامی در رابطه با تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: نهادهای مختلفی برای ادامه روند تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان ما را یاری کردند و با ما همکاری داشته‌اند از جمله قوه قضائیه و دیوان محاسبات، که گفتنی است همکاری دیوان محاسبات بسیار عالی بود و بسیاری از کارشناسان فنی خود را برای این امر فرستادند و توانستند گزارش بسیار خوبی را برای ما تهیه کنند.
آقای کوچکی‌نژاد در این زمینه اضافه کرد: این گزارش دیوان محاسبات در روند تحقیق و تفحص بسیار تأثیرگذار است، وما از دیوان محاسبات، رئیس کل، کارکنان، معاون پارلمانی، مدیرکل پارلمانی و همه کارشناسانی که در این تحقیق و تفحص ادامه کار می‌دهند، تشکر می‌کنیم.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ پنج شنبه ۶ ارديبهشت
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/