دیوان_محاسبات_کشور
جستجو
 
Rss اخبار
خوشا به حال کسی که نفسش متواضع، کسبش حلال، باطنش صالح و اخلاقش نیکو باشد . حضرت امیرالمومنین امام علی(ع)                           سال 1396 سال اقتصاد مقاومتی : تولید - اشتغالEnglishEnglish
/ اخبار دیوان
/
/
/
برگزاري دوره آموزشي تفسير نهج البلاغه ويژه مديران در ديوان محاسبات کشور
1396/03/08
دوره آموزشی تفسیر نهج البلاغه با سخنرانی حجت الاسلام محمدی مدرس دانشگاه و با حضور معاونان فنی، مستشاران، دادیاران، حسابرسان و مدیران کل ستادی دیوان محاسبات برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در این نشست ابتدا دکتر مقیمی رئیس مرکز آموزش و برنامه ریزی با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان، اجرای این دوره را یکی از فخرآمیز ترین کارهای این مرکز در ماه ضیافت خدا دانست که روزهای زوج از ساعت 12تا1 ظهر برای مدیران ارشد دیوان توسط حجت الاسلام محمدی برگزار می شود.
در ادامه آقای محمدی مدرس دوره به بیان معنای نهج البلاغه پرداخت و آن را یکی از پر افتخار ترین سندهایی که توسط امام علی (ع) تحت عنوان « اخ القرآن » در اختیار بشر قرار گرفته است، نامید و افزود: متأسفانه فضای عمومی جامعه و فضای نخبگان با نهج البلاغه فاصله دارد و مقام معظم رهبری( مدظله العالی) کرارا این امر را تذکر داده است.
این پژوهشگرحوزه و دانشگاه تصریح کرد: هر کس پای درسهای حضرت امیرالمؤمنین (ع) بنشیند یک انسان موفق و کامل خواهد
شد زیرا نهج البلاغه یک مکتب است که به هر یک ار یاران امام (ع) درسهایی جداگانه می دهد و محققین تاکنون 1400رشته علمی در نهج البلاغه شناسایی کرده اند.
 
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۶ يکشنبه ۶ اسفند
حسابرسی زیست محیطی
عضویت و ورود اعضا
ورود به پست الکترونیکی اختصاصی
دانش حسابرسی
پژوهشنامه دیوان
آثار علمی پژوهشی
کانون پژوهشگران
دانش حقوق و مالیه
سامانه نظام پیشنهادهای دیوان محاسبات کشور
سامانه کتابخانه الکترونیکی
سامانه آموزش الکترونیکی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/