دیوان محاسبات کشور
/ Divan News
/
/
/
جلسه عمومی دیوان محاسبات استان تهران با حضور آقای دکتر بهاری فر
1397/03/01

دومین جلسه عمومی دیوان محاسبات استان تهران با حضور آقای دکتر بهاری فر معاون اجرایی و پشتیبانی دیوان محاسبات کشور با موضوع برنامه و نقشه راه دیوان محاسبات استان تهران تشکیل گردید.
در ابتدای این جلسه، آقای نامداری مدیرکل دیوان محاسبات استان ضمن تشکر از حضور آقای دکتر بهاری فر در دیوان محاسبات استان تهران بیان کرد که در سال 1397 هدف گذاری کردیم تا در راستای شعار محوری دیوان محاسبات کشور در محورهای تندرستی و صمیمیت و کارآیی به عنوان استان برتر و الگو گام برداریم. ایشان در ادامه به ذکر برخی از مشکلات دیوان محاسبات استان پرداخت.
در این جلسه، آقای دکتر بهاری فر ضمن تبریک به مدیریت و کارکنان استان به خاطر کسب رتبه برتر در بین استان های کشور ابراز امیدواری کرد، با روحیه و اهتمام همکاران استان، هدف برنامه ریزی شده محقق گردد.
سپس ایشان ضمن تشکر از همکاری و تعامل استان جهت اجرای آزمایشی(پایلوت) بودجه ریزی عملیاتی و نظام رتبه بندی تشکر نمود و نکاتی را در خصوص لزوم و ضرورت افزایش کارآیی و اثربخشی فعالیت ها بیان کرد.
در ادامه و با حضور آقای صالح مدیرکل امور اداری و پشتیبانی به سوالات همکاران پاسخ داده شد.
شایان ذکر است؛ قبل از جلسه مذکور جلسه ای با حضور مدیرکل آموزش دیوان محاسبات کشور جهت معارفه مسئول آموزش استان و تکریم از مسئول آموزش سابق استان برگزار و در این جلسه آقای مظفری علاوه بر پاسخ به سوالات همکاران گزارشی مختصر در مورد عملکرد آموزش دیوان محاسبات کشور ارائه کرد.
در ادامه نیز کارگروه بودجه ریزی عملیاتی با حضور آقایان بابائی کشتلی، هدایتی و شرکت مجری بودجه ریزی عملیاتی نسبت به ارائه آموزش به همکاران جهت تکمیل گام بعدی استقرار بودجه ریزی عملیاتی اقدام نمودند.
گفتنی است که استان تهران به عنوان پایلوت در اجرای بودجه ریزی عملیاتی انتخاب شده است.
/ /