دیوان محاسبات کشور
/ اخبار دیوان
/
/
/
حضور رزمنده و جانبازمدافع حرم در صبحگاه مشترک بسيج به مناسبت پاسداشت شهيد محسن حججي
1396/06/07
صبحگاه مشترک بسیجیان دیوان محاسبات کشور با حضورکلیه بسیجیان دیوان و نیز رزمنده و جانباز مدافع حرم سیدهادی حسینی به مناسبت پاسداشت شهید محسن حججی برگزار شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل؛ در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین اصلانی مسئول حلقه صالحین و امربه معروف و نهی ازمنکربسیج ضمن درود و سلام به روح پرعظمت امام راحل (ره) و شهدای جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم و آرزوی طول عمر با عزت برای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و عرض ارادت به خانواده شهداء، جانبازان و ایثارگران از حضور در جمع بسیجیان دیوان محاسبات کشور ابراز خرسندی کرد و با عرض تسلیت شهادت امام باقر(ع) به ذکر سجایای اخلاقی این امام همام پرداخت و گفت: امام باقر(ع) شکافنده پیچیدگی های علوم در رشته های مختلف بودند و رموز علوم و پیچیدگی های آن را به جامعه بشری هدیه فرمودند.
در ادامه صبحگاه، رزمنده و جانباز مدافع حرم سید هادی حسینی به بیان خاطراتی از جبهه مقاومت در برابر تکفیری ها در شهرهای مختلف سوریه و همرزمان خود به ویژه شهید محسن حججی پرداخت.
در پایان مراسم با حضور آقای شجاعی دادستان، دکتر بهاری فر معاون امور اجرایی و پشتیبانی و آقای صفایی نسب مشاور عالی رئیس کل از آقای حسینی رزمنده و جانباز مدافع حرم با اهداء تاج گل قدردانی به عمل آمد.
/ /